zjazd w Ustroniu i 4 nieplanowane robótki….

w dniach 18 20 października w Ustroniu odbywał się Zjazd Twórczo Zakręconych. Nie mogło mnie tam zabraknąć…..  wyjeżdżając przyrzekałam sobie , że nie będę nic się uczyć ,bo robiąc wieloma technikami tak naprawdę nie robię nic perfekcyjnie….. i że nic nie będę kupować , bo materiałów mam duuużo i choćbym żyła 100 lat to ich nie wyrobię. Jednak nie udało mi się spełnić tych obietnic.  Ech … rękodzieło mną rządzi , jak wódka alkoholikiem…..

Zaraz poszłam na warsztaty ” zpagetti szydełko” i zrobiłam taką torbę….

DSCF0789

Kupiłam włóczkę  w kolorze śliwki, na następną torbę , tylko uchwytów odpowiednich nie było i na razie nie będę robić drugiej . No i dobrze, że pomyślałam o kupnie materiałów na drugą bo tą już zaopiekowała się córka …..

DSCF0794

nauczyłam się robić sznur koralikowy za pomocą szydełka….

DSCF0790

próbowałam koronki koniakowskiej

DSCF0792

i trafiłam na bardzo ciekawe warsztaty robienia biżuterii z koralików na specjalnym krośnie , oczywiście krosno kupiłam….

DSCF0791

jak powykańczam te prace to pokażę je w osobnych wpisach . Będą jeszcze zdjęcia , ale jak koleżanka mi je prześle , bo mój aparat dostał tremy i zaniemógł….

No i powiedzcie sami czy można było spełnić moje obietnice ???? ja uważam że nie….

i jeszcze kupiłam 2 fajne kawałki materiałów… jeden na podusię dla wnusi ( kotki) … a drugi (gazeta) jeszcze nie wiem na co przeznaczę …

DSCF0795

tasiemki w choinki i bałwanki też się przydadzą…..

DSCF0796

I najcenniejsze zdobycze ze zjazdu …… pisemka z wzorami , które przywiozły koleżanki z Ukrainy….. jedno kupiłam a drugie dostałam z dedykacją…..

przepraszam za jakość zdjęć…..

DSCF0797 DSCF0798

 

zdjęcie ze zjazdu … z koleżanką z Krakowa….

.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

a ja zawsze z szydełkiem i kordonkiem w ręku….. takie zboczenie rękodzielnicze… hi…hi…hi…

i jeszcze jedno zdjęcie…

560090_366169936852611_1571908524_n

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *