Wygrzebane z archiwum…

Moje postępy przy bieżniczku niewiele poszły do przodu , więc nie mam za bardzo co dzisiaj pokazać. Żeby Was nie zanudzać małymi postępami, postanowiłam ,że zaprezentuję kilka moich obrazów, które wyhaftowałam zanim jeszcze powstał mój blog.

To moje pierwsze : wrzesień 2008r.

grudzień 2008  Kościółek w Jaszczurówce

Ten „Chaty zimą” zaczęłam w maju 2009, a skończyłam  w styczniu 2010, oczywiście z przerwami go haftowałam, bo nie mogę usiedzieć długo przy jednej robótce. 

Maczki powstały w przerwie wyszywania zimy.

A z tego jestem najbardziej dumna , jest to portret mojej córki ,który przerobiła mi na krzyżyki pewna Pani z allegro.To był chyba najtrudniejszy obrazek jaki do tej pory haftowałam, te szarości i rozsypanka krzyżyków mnie wykańczała,kilka razy się gubiłam i rzucałam robótkę w kąt, ale lubię kończyć to co zaczęłam ,no i skończyłam. Ten większy obrazek to haft, a ten mniejszy to zdjęcie córki, dla porównania wiszą sobie razem. Dodam jeszcze, że był to prezent na 18-te urodziny , a ja po wręczeniu jej tego ,byłam lekko poturbowana od uścisków.Robiłam go oczywiście po kryjomu , żeby nie zepsuć niespodzianki.

więcej moich prac pokażę innym razem… c.d.n.

Jedna myśl w temacie “Wygrzebane z archiwum…”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *