Spotkanie z frywolitką

Na spotkanie z frywolitką pojechałam do Wisły. To nie żart.

W dniach 26 – 28 listopada 2010r. odbył się w Wiśle Pierwszy Ogólnopolski Zjazd Zakręconych w Krzyżyk. http://www.youtube.com/watch?v=kBHm1O1Zexw .

Oczywiście mnie tam nie mogło zabraknąć. Wspaniała sprawa,mogłam  w realu poznać koleżanki, które znałam (wirtualnie) z forum „Hafty polskie” http://coricamo.com/forum/index.php?sid=7f3af14be811cba6622b21f60fb4a533 i z forum „Nasze Hafty”http://www.nasze-hafty.pl/. Była wystawa haftów uczestniczek zjazdu,były zorganizowane różne warsztaty ,na których można było poznać nowe techniki nie koniecznie haft.

Ja zapisałam się na warsztaty z haftu płaskiego, które nie bardzo mnie zainteresowały,oraz na kurs frywolitki . Myślałam, że ta frywolitka to bardzo trudna technika , a okazało się że pojęłam .

Pierwsze gwiazdki

próba z wstawianiem koralików

pierwsza koślawa bransoletka i kolczyki

ta bransoletka wyszła lepiej

serduszka na walentynki

a z tego się najbardziej cieszę, bransoletki wyszły dobrze.

serwetek jeszcze nie udało mi się zrobić,bo wciąż cierpię na brak czasu, może kiedyś……

a to zdjęcie z warsztatów frywolitki , pierwsza od lewej to ja.

( widać że pilnie się uczę, hihihi….) 🙂

zdjęcie grupowe ale nie było już wszystkich , zdjęcie robione tuż przed odjazdem….

 

 

4 myśli w temacie “Spotkanie z frywolitką”

  1. Witaj! Zazdroszczę Ci frywolitkowych umiejętności (oczywiście w pozytywnym sensie). Jestem jednak uparte babsko i na pewno w wakacje postaram się jej nauczyć. Pozdrawiam:)

    1. Tak trzymaj trzeba być upartym bo inaczej nic się nie osiągnie.Życzę powodzenia we frywolitce ,to jest łatwe i na pewno się nauczysz.:)

  2. chcialabym pania zapytac czy nie nauczylaby mnie pani tych frywolitek oczywiscie odplatnie przyjechalam do mamy z zzagranicy mam malo czasu teraz mieszkam w poznaniu mam ze soba laptopa nie wiem czy to poprawnie napisane ale czy bylaby pani uprzejmie odpowiedziec moje correo to b_rogulska@yahoo.es serdecznie dziekuje czekam na odpowiedz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *