jeszcze jeden przerywnik….

Postanowiłam podzielić dzień ….rano szydełkuje lub robię coś innego a po południu wyszywam , no nie zawsze bo po południu pracuję w  świetlicy ,ale czasem mogę troszkę powyszywać .Nudno by było i mnie i Wam, gdybym tylko wyszywała i co wpis to pokazywała mój tryptyk i ile go przybyło. Zatem przerywniki wskazane…

Takie małe co nieco… bransoletka …. i będzie jeszcze jedna , ale nie mam pomysłu jaka … na pewno coś tam wymyślę , na razie robię kółeczka łączone.

zrobiłam 2 zdjęcia i nie wiem które lepsze ,więc niech będą oba.

kliknij w zdjęcie to się powiększy.

A tu można zobaczyć jak zrobić kółeczka łączone ,http://www.middia.net/domocredix/index.php?id_kat=1&id=11 tam jest pokazane gdzie indziej wplatanie koralików , ale można dodawać koraliki na 100 różnych sposobów,  więc pomysł zależy tylko od nas. Jest tam też mały kursik frywolitki igłowej (szukaj po lewej stronie ).

3 myśli w temacie “jeszcze jeden przerywnik….”

  1. Troszkę dłubię frywolitę igłową, ale bardzo chciałabym doskonalić igiełkę i nauczyć się na czółenku. Znalazłam sklep, który organizuje takie kursy i liczę na to, że wkrótce wejdę na drogę do mistrzostwa 🙂
    Czytałam, że Ty byłaś na kursie w Wiśle. Mieszkam koło Łodzi i pomimo tutejszych tradycji włókienniczych trudno było mi znaleźć taki kurs. Pozdrawiam serdecznie. Będę do Ciebie zaglądała.

  2. Witam serdecznie. Tworzysz przepiękne rzeczy. Zawsze marzyłam o tym by umieć robić na szydełku i na drutach ale jestem leworęczna i niestety nie jestem w stanie nauczyś się tego z kursów dla praworęcznych.
    Jak tam Twoje origami? próbowałaś składać łabędzia ?
    Pozdrowionka 🙂

  3. Dziękuję za miłe słowa pod adresem mojego bloga. Chętnie będę również do Ciebie zaglądała, bo widzę że lubisz próbować swoich sił w różnych technikach, tak jak ja. Niestety jeszcze nie opanowałam bloxa i nie potrafię Cię dodać, ale na pewno jak już dojdę co i jak to nadrobię to. Pozdrawiam:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *